Down Syndrome Kosova i bashkohet edhe kete vit Vrapimit me Babadimra đŸ˜â€ïž Mini Maratona Humanitare Vrapo Babadimer 3 Mos e le per fund edhe 7 dite kan mbet deri ne diten e maratonesđŸ€¶đŸŽ…đŸƒâ€â™€ïžđŸƒ A ka ma mire se me qene ti arsyeja e buzeqeshjes dhe gezimit te dikujt tjeter ? Atehere qka po pret eja bleje nje kostum babadimri dhe gezoje nje familje . BĂ«hu BabadimĂ«r, jepi buzĂ«qeshje nje familjeje Edicioni i 3’te Mini Maratona Humanitare Vrapo Babadimer